Сруб в канадско-американском стиле

 

Будинки зі зрубу в канадсько-американському стилі. (дома со сруба в канадско-американском стиле).

Будинки з дикого зрубу (дома из дикого сруба) будують по всьому світу. І, зрозуміло, що такий широкий попит на проекти дерев'яних будинків породив дуже багато пропозицій, які відрізняються як архітектурними особливостями, так і типами рубки. Є декілька основних стилів зрубів, один з них – це канадсько-американський стиль

Цей стиль давно вже поширений в самій Канаді, в північних регіонах США, на Алясці, а ось в Україні і деяких європейських країнах проекти дерев'яних будинків в такому стилі поки ще в новинку, але він упевнено прагне і тут на лідируючі позиції. Основною особливістю зрубів в канадсько-американському стилі (срубы в канадском стиле) вважається висока якість використовуваних матеріалів. Також характерна часткова заміна зроблених з колод елементів іншими дерев'яними деталями.

Потрібно відмітити, що канадська технологія дає архітекторам дуже великий простір для фантазії, у рамках таких проектів можна створити будинки з найдивовижнішим екстер'єром. Проте традиційно такі зруби (срубы) мають дуже витончені форми і класичні риси дерев'яного житлового будівництва. Також їм властиві правильні пропорції. Яскравою рисою такого зрубу називають високі і складні покрівельні системи, вікна-вітражі і величезні тераси.

І зустріти канадсько-американський будинок, в якому немає другого світла в просторій вітальні, каміна з каменю і великого холу, дуже складно.

Для створення зроблених з колод стін застосовується російська (кругла) або канадська рубка, для якої беруться колоди зі збереженим зовнішнім шаром деревини (заболонь). При інших технологіях рубки заболонь часто забирається, а дуже важлива для збереження дерева, для його довговічності. Доведено, що саме заболонь надійно захищає колоди від сонячного випромінювання. А ще з такого матеріалу створюються тепліші будинки.

Ці технології рубки відрізняються тим, що паз перевертають вгору, що оберігає від гниття деревину,оскільки вода не потрапляє в чашу. У результаті виходить заклинювання вінців під вагою будинку.

Матеріалом для спорудження будинку з дикого зрубу (дикий сруб) в такому стилі являються колоди дуже великого діаметру. Вони характеризуються різною товщиною верхньої і комлевої частини. На цю особливість колод і звертають увагу будівельники при виборі матеріалу для будинків цього стилю.

Чому? Все просто - такі незвичайні колоди підкреслюють ручну обробку кожної колоди, що цінується більше, ніж обробка у виробничих умовах. В якості покрівельного матеріалу прийнято вибирати гонт/дранку або дерев'яну черепицю, зроблену з високоміцної модрини або смереки.

Потрібно відмітити, що канадський будинок з дикого зрубу – це справжній шедевр теслярської майстерності, створити який під силу тільки досвідченим і грамотним фахівцям. Також потрібно помітити і те, що ця технологія дозволяє дуже дбайливо відноситися до деревини, адже професіонали кожну колоду намагаються "вписати" в загальну концепцію будинку, а не стесати з нього багато зайвого, підганяючи під однаковий діаметр.

А ще дуже притягає прихильників канадського стилю той факт, що усі елементи зрубу знаходяться на видноті і це постійно нагадує мешканцям про єднання з природою.

Проте потрібно розуміти, що канадський зруб це дуже складна робота для теслярів, адже при з'єднанні вінців потрібна точність розмітки і майстерно виконана обробка усіх елементів. А характерна складність конструкції зажадає від будівельників максимальної віддачі своїй роботі і професіоналізму.

Головна особливість, по якій ви відразу ж дізнаєтеся реалізовані проекти дерев'яних будинків за канадською технологією, - це цікаве відчуття домінування колод великого діаметру, як в екстер'єрі, так і в інтер'єрі зрубу. Щоб надати інтер'єру зробленого з колод будинку неповторний шарм, усі дерев'яні деталі будинку ідеально відшліфовуються і покриваються натуральними захисними засобами.

Ефект приголомшує - дивлячись на такі поверхні мимоволі починаєш милуватися теплотою дерева, грою деревинних відтінків і почувати себе наодинці з самою природою.

І останній момент - каркасна конструкція покрівлі дає можливість робити обробку стелі і кімнат не лише з дерева, а і з інших натуральних матеріалів. Так, можна застосовувати глину і штукатурку, натуральний камінь і керамічну плитку.

Пропонуємо переглянути проекти зрубів в канадсько-американському стилі.

 

Для замовлення будівництва дзвоніть:

098-786-28-00

 

 

Проекты срубов.