Срубы из Карпат (карпатские срубы)

 

Карпатські зруби (карпатские срубы).

Ми спеціалізуємось на будівництві дерев'яних будинків і лазень на основі зрубів з відбірної карпатської гірської смереки. Ми виготовляємо усі види зрубів з таких матеріалів, як обкорована колода ручної рубки, лафет. Зруб - це основа будь-якого дерев'яного рубаного будинку або лазні і від якості початкового матеріалу значною мірою залежить кінцевий результат.

Основною нашою перевагою є можливість гарантувати своїм клієнтам якість будівельного матеріалу. Добре налагоджені зв'язки з прямими постачальниками будівельного лісу дозволяють робити ручний відбір колод і поставляти тільки якісну карпатську гірську сосну зимової заготівлі, що славиться унікальними властивостями своєї деревини.

Гірський ліс і такий сам по собі відрізняється високою якістю, а зимова заготівля деревини, в період, коли усі процеси життєдіяльності загальмовані, забезпечує зрубу додаткові переваги: меншу усадку і підвищену стійкість до гниття.

Карпатські зруби (карпатские срубы) і зруби з відбірної карпатської смереки вже давно стали синонімами. Зимова карпатська смерека - відмінний будівельний матеріал, що має красиву текстуру і теплу колірну гамму, надає будові відчуття особливого затишку і комфорту, а смолянистість матеріалу наповнює будинок або лазню приємним ароматом хвої. Тому

КАРПАТСЬКІ ЗРУБИ - це зміст нашої роботи.

Просимо звертатись:

098-786-28-00.

 

 

 

Проекты срубов.